FTTX-PT-M16Šviesolaidinio prieigos terminalo dėžutėyra būtinas ir populiarus diegiant FTTH.
Funkcinės savybės
Dabar panagrinėkime FTTX-PT-M16 specifikacijas: Aplinkos reikalavimai: Darbinė temperatūra: nuo -40 °C iki +85 °C Santykinė drėgmė: ≤85 % (+30 °C) Atmosferos slėgis: nuo 70 kPa iki 106 kpa Pagrindiniai techniniai duomenys: Įterpties nuostoliai: ≤0,15 dB UPC grįžtamojo nuostolio koeficientas: ≥50 dB APC grįžtamojo nuostolio koeficientas: ≥60 dB Žaibosaugos techniniai duomenys: Izoliacijos varža tarp įžeminimo įrenginio ir dėžutės metalinių dalių yra ne mažesnė kaip 2 × 104 MΩ / 500 V (nuolatinė srovė); infraraudonųjų spindulių ≥2 × 104 MΩ / 500 V. Atspari įtampa tarp įžeminimo įrenginio, dėžutės korpuso ir jo metalinių dalių yra ne mažesnė kaip 3000 V (nuolatinė srovė) / min., be perkrovos ar užsidegimo; U≥3000 V.
| FTTX-PT-M16 FTTH 16 branduolių šviesolaidinio ryšio gnybtų dėžutė | |
| Medžiaga | PC+ABS |
| Dydis (A*B*C) | 319,3 * 214 * 133 mm |
| Maksimali talpa | 48 |
| Montavimo dydis (2 pav.) D*E | 52 * 166 * 166 mm |
| Į didžiausią kabelio skersmenį (mm) | ᴓ8~14 mm |
| Didžiausias šakos skylės dydis | ᴓ16 mm |
| Vandeniui atsparūs SC/A PC adapteriai | 16 |
| Aplinkosaugos reikalavimas | |
| Darbinė temperatūra | -40 ℃~+85 ℃ |
| Santykinė drėgmė | ≤85% (+30 ℃) |
| Atmosferos slėgis | 70 kPa~106 kPa |
| Optinių priedų specifikacijos | |
| Įterpties nuostoliai | ≤0,3 dB |
| UPC grąžinimo nuostoliai | ≥50 dB |
| APC grąžinimo nuostoliai | ≥60 dB |
| Įdėjimo ir ištraukimo laikas | > 1000 kartų |
| Apsauga nuo perkūnijos Techninės specifikacijos | |
| Įžeminimo įtaisas yra izoliuotas nuo spintelės, o izoliacijos varža yra mažesnė nei 2 MΩ / 500 V (nuolatinė srovė). | |
| IR≥2MΩ/500V | |
| Atspari įtampa tarp įžeminimo įrenginio ir spintelės yra ne mažesnė kaip 3000 V (nuolatinė srovė)/min., nėra pradūrimo, nėra užsikimšimo; U≥3000 V | |